(Ne)Vyzkoušeli jsme za Váš: HumanPal - neplacená zkušební verze chybí

07.06.2024
(Ne)Vyzkoušeli jsme za Váš: HumanPal - neplacená zkušební verze chybí

Další společností v oblasti AI je produkt HUMANPAL

Šetříme Váš čas, testujeme fungování aplikací.

 

Vyzkoušeli jsme za vás:

Co umí a k čemu se Vám může hodit: Aplikace umí vytvořit ultra realistické avatary.

Jenže! Když vstoupíte na stránku humanpal.io, pak se vlastně nikam dál nedostanete. Kromě toho, že je vám neustále zdůrazňováno, že máte možnost uzavřít neskutečný deal, který vám za skvělých 49 dolarů umožní prakticky vše. Bohužel však volná verze na vyzkoušení k dispozici není.

HumanPal je prý navržen tak, aby byl snadno použitelný, a nabízí širokou škálu přizpůsobitelných avatarů, které lze upravit podle specifických potřeb a preferencí uživatele.

VÝHODY:

Slibuje velmi jednoduché využití 47, resp. 67 realistických lidských avatarů, 100, resp 145 připravených šablon, 800, resp. 1000 hlasů pro řeč (mezinárodně), AI generátor lidské tváře, textové efekty a animace.

HumanPal dále slibuje:

  • Realistické Avatary. Avatary mohou napodobovat lidskou řeč a mimiku tak přesně, že je obtížné rozlišit je od skutečných lidí. To může značně zlepšit zákaznickou zkušenost a přidat lidský prvek k digitální komunikaci.
  • Široké možnosti přizpůsobení. Uživatelé mohou vytvářet avatary, které přesně odpovídají jejich značce a potřebám. Můžete si vybrat z různých vzhledů, hlasů, jazyků a stylů komunikace, což umožňuje vytvořit avatar, který je jedinečný a vyhovuje vašim specifickým požadavkům.
  • Snadné použití: HumanPal je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a snadno použitelný. I když nemáte žádné technické znalosti, můžete rychle a snadno vytvořit a nasadit avatary do vašeho podnikání. Intuitivní rozhraní a jasné pokyny usnadňují celý proces.

NEVÝHODY:

  • Pro nás stěžejní nevýhodou je absence volné zkušební verze, takže dál jsme se nedostali. 
  • I když HumanPal nabízí mnoho výhod, může být také nákladný, zejména pro malé podniky. 

Aplikace je dostupná až po jednorázové platbě 49, resp. 199 USD, bez několika dní na vyzkoušenou. Takže jsme ji nevyzkoušeli.

Je placená aplikace HumanPal bez možnosti vyzkoušení „zajíc v pytli“ anebo skvělý produkt? Těžko říci. Na výběr těchto a jiných podobných aplikací je na internetu stále více.

Klasický obrázek, který vidět nechcete 

Potřebujete pomoci se zvýšením efektivity a ziskovosti Vaší firmy? Ozvěte se nám.

SmartDORLAND – pomáháme vám v digitálním věku

obchod@smartdorland.cz

https://www.smartdorland.cz/

https://humanpal.io/ltd

(Foto: kues1 / Freepik, Public domain)