Co je u nás nového?

07.06.2024

(Ne)Vyzkoušeli jsme za Váš: HumanPal - neplacená zkušební verze chybí

V dnešní době, kdy technologie rychle pokročila a stala se součástí každodenního života, se stává komunikace s umělou inteligencí stále běžnější. Jedním z nejnovějších přírůstků v této oblasti je nástroj HumanPal, který slibuje „revoluci v interakci s AI prostřednictvím realistických digitálních avatarů.“

03.06.2024

Vyzkoušeli jsme za Vás: AI Invideo - působivé čekání na generovaný obsah vystřídá studená sprcha

Platforma Invideo.ai ihned na své homepage slibuje, že za jediný den vytvoříte videa, která stojí za to publikovat. Slibuje rychlost, snadnost a kvalitu, to vše zdarma a včetně chytlavých templatů. Zajímalo nás, jak je to doopravdy.

10.05.2024

Trh marketingové komunikace v České republice vzrostl o 12 %, což je rychleji než obecně ve světě, říká Zpráva o reklamě 2023

Celosvětový i český reklamní trh roste, přičemž výsledky Zprávy o reklamě 2023 ukazují, že právě u nás je nárůst investic do marketingu v porovnání se světem 100% vyšší. Nejrychleji přitom roste segment digitálních médií. A tento trend bude i nadále vzrůstat.

01.05.2024

Vyzkoušeli jsme za Vás: DALL-E 2, DALL-E 3 od Open AI umí měnit slova v obrazy

O tom, že žijeme v digitálním věku, není pochyb. Nástroje umělé inteligence nám mohou pomoci zjednodušit naší práci, aniž bychom se však museli bát, že o ni přijdeme. I proto ve SmartDORLAND zkoušíme nové nástroje AI, abychom vám ušetřili čas.

01.05.2024

Vyzkoušeli jsme za Vás: Deeply. Český produkt s textovými a grafickými službami

V moderním světě hledá každý způsob, jak maximalizovat efektivitu své práce. A s tím chce pomoci i český nástroj AI, Deeply. Přichází s lákavým slibem a nabízí „umělou inteligenci na dosah ruky“. V rámci projektu Vyzkoušeli jsme za Vás jsme ve SmartDORLAND zjišťovali, zdali je Deeply skutečně nástrojem, který by měl mít každý manažer v zásobě.

09.04.2024

Vyzkoušeli jsme za vás: AI-vizualizace.cz. Zařiďte si byt nebo kancelář s virtuálním asistentem

Představte si, že máte na prstě kouzelný prsten a jedním otočením můžete proměnit prázdný byt ve vytoužený domov. Že to nejde? My jsme pro vás ve SmartDORLAND vyzkoušeli virtuální staging AI-vizualizace.cz.

09.04.2024

Vyzkoušeli jsme za Vás: Aplikace Klarna. I při nakupování se lze cítit pohodlně

Představte si, že nakupování by mohlo být stejně jednoduché jako pohled na obrazovku vašeho smartphonu. Že by vám platby nezatěžovaly myšlenky, a že by vaše finanční rozhodování bylo tak plynulé, jako listování carousely na sociální síti. A to umí Klarna, kterou jsme za vás ve smartDorland vyzkoušeli.

02.08.20233 min

Dovolená a práce: Jak skloubit relaxaci s prací a povinnostmi

Léto a prázdniny – čas odpočívat a načerpat novou energii. A protože spousta z nás neumí nebo nechce vypnout a pracuje i během odpočinku, je klíčové najít správnou rovnováhu. A jaké jsou výhody i nevýhody práce na dovolené?

12.07.20232 min

POMOHLI JSME S REBRANDINGEM ZNAČKY LAFARGE NA HOLCIM

Pod rebrandingem našeho klienta Lafarge Cement na Holcim Česko a s tím spojenou doprovodnou komunikační kampaní jsme se podepsali my!

19.06.20232 min

OCENĚNÍ AKA: SRDCAŘEM ČESKÉ REKLAMY SE STALA NAŠE KOLEGYNĚ RENATA!

V Dorlandu slavíme! Naše kolegyně Renata si totiž nedávno převzala Cenu Karla Duchka Srdcař české reklamy za rok 2022. Tu každoročně uděluje společnost AKA každý rok těm, kteří projevili mimořádnou obětavost, oddanost i morální a mravní kvality.

01.05.20232 min

POSILUJEME SVŮJ TÝM!

Rozšiřujeme svůj tým o pět nových tváří, jsou mezi nimi zkušení profesionálové i vycházející hvězdy. A s kým se můžete u nás na různých projektech nově potkat?

20.04.2023

POJĎ S NÁMI NAKAFE!

A je to tady! Každoroční projekt nAKAfe pro všechny studenty a mladé lidi, které zajímá marketing a reklama a svou budoucnost vidí právě tam!